Rozpis akcí pro děti

Datum konání: 12.04.2014
Místo konání: Různé

Než nám náš webmaster udělá rubriku akcí pro děti, tak přidávám rozpis zatím sem:

Hezký den všem.

Jenom připomínáme pro ty, kteří jedou v pátek 28.2. na výlet, tak sraz je v 15:45 hod., děti dostaly info lísteček.

Dále posíláme orientační rozpis schůzek a akcí:

Pátek 7.3.( jsou sice prázdniny, ale schůzka je ),
bude schůzka přesunutá na dřívější čas. Schůzka je od 14 - 18 hod.a budeme trénovat na soutěž v Mukařově - mukařovské uzlování. V první polovině schůzky se trénuje na soutěž a v druhé bude příprava dekorací na prodejní akci - Velikonoce. Tímto také připomínáme, Ti kteří si ještě nepřinesli vyfouknutá vejce ( každý měl přinést 20 ks ), mají ještě možnost tak udělat. V pátek také proběhne úprava dětského hasičského stejnokroje, mladí hasiči nám trošku poporostli a tak je potřeba poupravit jejich nohavice. Děti budou mít zajištěnou svačinu.

Pátek 14.3. schůzka - trénink na soutěž, tak jak děti chodí.

Sobota 15.3. - Mukařov. Naše první soutěž v tomto roce. Sraz zatím na 7:30 hodin před hasičskou zbrojnicí. S sebou svačinu, pití, kapesné (dle uvážení rodičů), sedák do auta (pro ty kdo jej potřebují ) a hlavně přezutí do tělocvičny. Návrat počítáme kolem 14 hodiny, při změně pošleme sms. Prosíme rodiče o pomoc s dopravou. není potřeba tam s dětmi zůstávat po dobu soutěže. Děkujeme.

Pátek 21.3. schůzka - příprava dekorací + info o exkurzi pro ty, kteří jedou.
Sobota 22.3. - v odpoledních hodinách by probíhala příprava dekorací - prosíme rodiče o potvrzení, které z dětí by mohlo přijít. Podle počtu dětí upřesníme čas schůzky.

Neděle 23.3. EXKURZE NA LETIŠTĚ. Sraz bude před hasičskou zbrojnicí v 11 hodin. Prosíme rodiče, dejte dětem nějaký průkaz, kde je datum narození + foto ( stačí i legitimace na autobus ), děti budou procházet celní kontrolou a je nutná jejich identifikace. S sebou jako obvykle - svačinu, pití ( dejte prosím malé balení, aby jej děti stihly vypít před vstupem na exkurzi ), kapesné, sedák do auta. Návrat po 15 hodině.

Pátek 28.3.- příprava dekorací.

Pátek 4.4.- pletení pomlázek. Prosíme, aby si děti přinesly asi 20 delších proutků na upletení pomlázek.
Sobota 5.4. - v odpoledních hodinách by probíhala příprava dekorací - prosíme rodiče o potvrzení, které z dětí by mohlo přijít. Podle počtu dětí upřesníme čas schůzky.

Pátek 11.4. - dodělání dekorací a příprava na prodej.

Sobota 12.4. - prodejní akce Velikonoce. Sraz ve 14 hodin. Prodej bude od 15 hodin. Opět prosíme rodiče o svačinu a pití s sebou.( Je možné, že v dopoledních hodinách proběhne i obecní brigáda. Info děti ještě dostanou.)

Máme ještě malou prosbu na rodiče. K výrobě dekorací by jsme potřebovaly sehnat několik starých seznamů zlatých stránek. Pokud doma nějaké máte a můžete je dětem věnovat budeme moc rádi a děkujeme.

Také děkujeme maminkám, které nám posílají na páteční schůzky koláče a buchty jako svačinku pro mladé hasiče.

S pozdravem Eva a Jarda.