Nábor dětí do sboru

Datum konání: 25.02.2011
Místo konání: Hasičská garáž

Modletičtí hasiči si Vám dovolují nabídnout možnost umístit Vaše drahé ratolesti do nově zřizovaného dětského družstva.

Hlavní náplní činnosti bude hra Plamen. Posláním této hry je rozvíjet dětské znalosti, vědomosti, dovednosti a získávat návyky v jednotlivých oblastech činnosti s přihlédnutím ke specifické oblasti požární ochrany.

Cílem hry je soutěžní formou podporovat celoroční mimoškolní pestrou činnost dětí se zájmem o požární ochranu. Jinými slovy, děti se naučí zacházet nejen s hasičskou technikou, ale např. i uzlovat, pracovat s kompasem, rozpoznávat topografické značky a mnoho dalšího.

To vše samozřejmě pod dohledem zkušených vedoucích, kteří mají dlouholeté zkušenosti např. z letních táborů nebo z pořádání dětských dnů.
Do družstva je možno přihlásit děti od šesti do patnácti let.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vás i Vaše ratolesti uvidíme 25. 2. 2010 v hasičské garáži „pod paneláky“, v 17:00h.

Bližší info na telefoních číslech:

Těšíme se na Vás

Foto k akci